• طراحی سایت ارزان و حرفه ای

با توجه به تجربه شرکت ما در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پرتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و ... این شرکت آمادگی خود را برای انجام طراحی سایت ارزان برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام میکند.

امروز خیلی از افراد و شرکت ها برای پیشبرد فعالیت و درآمد خود به داشتن سایت های اینترنتی روی آورده اند،ولی کسانی که می خواهند سایت شخصی برای خود داشته باشند،برای ایجاد و طراحی آن نیاز به پرداخت هزینه ی گرانی دارند،برای مثال برای داشتن سایت استاتیک یا همان معمولی باید هزینه ای قابل توجه پرداخت کنند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی داشتن وب سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

با توجه به نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان و همچنین تجربه ای که ما در طراحی و پیاده سازی وب سایت های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی سایت به صورت اختصاصی و حرفه ای اقدام به راه اندازی پکیج های آماده در زمینه وب برای مشتریان خود نماییم.
به همین جهت پارتیاوب پکیجی با عنوان طراحی سایت ارزان و حرفه ای طراحی کرده که شما می توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.

قبل از هر چیز توجه به این نکته ضروری است که هدف شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر شما می خواهید که در آینده وب سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به طور اختصاصی سایت خود را طراحی کنید. اما اگر چنین برنامه ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در اینترنت و معرفی خود است ما به شما پکیج های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم.

مسلما تجربه ما در زمینه طراحی وب سایت های ارزان پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. ضمن اینکه تمامی مشتریان ما در سال اول از دامنه و هاستینگ رایگان برخوردار خواهند بود. شما هم می توانید با هزینه ای اندک به جمع مشتریان ما بپیوندید و خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنید.

طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم مدیریت محتوای پارتیا

سیستم مدیریت محتوای پارتیا به صورت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل توسط شرکت پارتیا طراحی و پیاده سازی شده است. به همین جهت بسیاری از مشکلات سیستم های آماده را در خود ندارد و سایت شما می تواند در گوگل رتبه مناسبی را کسب کند. از طرف دیگر امکانات سایت به گونه ای طراحی شده که با نیازهای افراد و شرکت های مختلف خود را وفق دهد و از نظر گرافیکی قابلیت تنظیمات بسیار زیادی دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.


در صورتی که تمایل دارید سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شود و یا امکانات مورد نظر شما در سیستم پارتیا وجود ندارد با کارشناسان ما تماس بگیرید.تاریخ ثبت: ۱۳۹۳,۰۱,۳۱
بازدید: 7801