• ساخت بک لینک رایگان automatic generate backlink

بک لینک رایگان، روشی است که خیلی از افراد جهت افزایش رتبه سایت خود به دنبال آن هستند. متاسفانه دریافت بک لینک رایگان را برخی منابع نوعی سئو سیاه می دانند، اما در واقع این گونه نیست. بک لینک رایگان برخلاف اسمش، یعنی استفاده از راه های هوشمندانه برای افزایش رتبه سایت در گوگل که مطابق با استاندارد ها و الگوریتم های آن می باشد.اگر از طریق سرچ در گوگل به این صفحه رسیدید پس یعنی بک لینک ها تاثیر خودش رو داشته در نتیجه ادامه این مطلب رو به دقت بخونید.

همانطور که می دانید، بک لینک به معنای دریافت لینک از سایت های دیگر است. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود سایت های مختلف به مطالب وب سایت شما لینک دهند. اما خب دریافت این نوع بک لینک کار خیلی راحتی هم نیست و نیازمند یک تیم متخصص در این حوزه است. البته روش های دیگری هم برای دریافت بک لینک وجود دارد.گاهی بعضی از افراد برای خود اقدام به خرید بک لینک می کنند که میتونه تاثیر خیلی زیادی در سئو سایت اون ها داشته باشه.


به طور مثال شما میتونید: از شبکه های اجتماعی بک لینک دریافت کنید که با توجه به بازدید بالایی که دارند خیلی مفید خواهد بود, یا میتونید در فروم های گفتگو ثبت نام کنید و مطالب سایت خودتون رو به صورت پست در اونها ارسال کنید این نیز روش بسیار موثری در دریافت بک لینک می باشد. یا شما میتونید در وبلاگ های مختلف ثبت نام کنید و برای سایت خودتون یک بلاگ ایجاد کنید و از طریق اون ها به سایت خودتون لینک بدید که این روش نیز تاثیر زیادی داره مخصوصا که به صورت PBN هم هست. روش برای گرفتن بک لینک طبیعی و رایگان زیاد هست که در مقالات دیگری به اون ها اشاره خواهیم کرد.

شما فعلا میتوانید با استفاده از لینک زیر براحتی سایت خود را در بیش از 150 سایت معتبر به صورت اتوماتیک ثبت کنید و از آنها "بک لینک" قوی با آتوریتی بالا دریافت نمایید.
http://www.partiaweb.com/module/links/

پس از ثبت لینک مدتی زمان لازم است تا لینک های شما درج شود پس تا انتها صبوری کنید.
هم اکنون امتحان کنید.
موفق باشید.


تاریخ ثبت: ۱۳۹۹,۰۹,۱۲
بازدید: 4812
این مطلب را به اشتراک بگذارید cloob  twitter  stumbleupon  linkedin  Facebook