• طراحی وب سایت های فروشگاهی و تجارت الکترونیک همراه با فروش و پرداخت آنلاین

امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه های الکترونیک است. بسیاری از فروشگاه های الکترونیک انبار فیزیکی ندارند و حتی کالاهای غیر فیزیکی مثل کارت شارژ و ... را به فروش می رسانند. به تازگی این گونه سایت ها در ایران مورد توجه زیادی قرارگرفته اند و اکثر مشتریان به خصوص قشر جوان جامعه ترجیح می دهند که به صورت الکترونیک کالای خود را خریداری نمایند.

در اینجا توضیح مختصری درباره تجارت الکترونیک ارایه می دهیم:

تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیک می گویند بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. ابتدا، خریدار یا مصرف کننده به جستجوی یک مغازه مجازی از طریق اینترنت می پردازد و کالای را از طریق web یا پست الکترونیکی سفارش می دهد. نهایتاً کالا را تحویل می گیرد.تجارت الکترونیکی یعنی انجام مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی.

تجارت الکترونیک، انجام کلیه فعالیت های تجاری با استفاده از شبکه های ارتباطی کامپیوتری، بویژه اینترنت است. تجارت الکترونیک به نوعی تجارت بودن کاغذ است. بوسیله تجارت الکترونیک، تبادل اطلاعات خرید و فروش و اطلاعات لازم برای حمل و نقل کالاها با زحمت کمتر و تبادلات بانک با شتاب بیشتر انجام خواهد شد. شرکت ها برای ارتباط با یکدیگر، محدودیت های فعلی را نخواهند داشت و ارتباط آنها با یکدیگر ساده تر و سریع تر صورت می گیرد. ارتباط فروشندگان با مشتریان می تواند به صورت یک به یک با هر مشتری باشد البته با هزینه بسیار کمتر از تجارت سنتی.

چرا فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک؟

- گسترش بازار و افزایش فروش
- کاهش هزینه های توزیع
- سهولت ارتباط با خریداران و مشتریان
- قابلیت فروش در سطح بین المللی
- فروش و نمایش محصولات بدون تعطیلی و 24 ساعته
- حذف واسطه ها در بازار
- و بسیاری مزایای دیگر
 

برخی از امکانات طراحی سایتهای فروشگاهی

- قابلیت مدیریت تنظیمات کلی از قبیل سایز تصاویر ، فعال و یا غیر فعال سازی بخشهای مختلف
- گروه بندی محصولات و کالاها
- مدیریت برند ها و تولید کنندگان
- ورود اطلاعات تکمیلی محصول از قبیل عکس ، متن ، فایل
- سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین
- تنظیمات مالیاتی
- تنظیمات نحوه ارسال
- گالری عکس تصاویر
- مدیریت سفارشات و مشتریان
- و بسیاری امکانات دیگر

برای شروع تجربه تجارت الکترونیک و راه اندازی وب سایت فروشگاهی با ما تماس بگیریدتاریخ ثبت: ۱۳۹۳,۰۱,۳۱
بازدید: 7432